Pravidelný servis prodlouží životnost vašeho stroje Domluvit servis zavřít

Vláknové lasery výrobce 

Profesionální vláknové lasery HAN'S Laser splňují všechny představy o stroji nabytém pokročilými technologiemi.  S obratem 20mld. USD a téměř 20tis. zaměstnaci je společnost HAN'S Laser smart equipment group je největším čínským výrobcem vláknových laserů. Spolecnost získala certifikáty "ISO9001" a "ISO14001". Její stroje představují špičku v segmentu laserového řezání. Pojďte se přesvědšit.

26. Duben
série HF50

série HF50

Stroj s lineárními motory 5G až 50kW výkon. Zvýšení maximální řezné rychlosti o 240%, zlepšená přesnost řezání o 80%, zvýšená pevnost stroje o 15%, snížení možnosti poruch o 40%. To jsou všechno klíčové vlastnosti které charakterizují tento ultimátní stroj zacílený na maximální efektivitu a přesnost.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
30. Březen
série HF

série HF

Vysokorychlostní vláknový laserový řezací stroj řady HF je klasickým prvním produktem vyrobeným společností Han's Laser. Řada vysokorychlostních vláknových laserových řezacích strojů HF se zaměřuje na stabilní řezání silných plechů a může splňovat požadavky na řezání s ultra vysokým výkonem až 50kW

PŘEČTĚTE SI VÍCE
21. Duben
série HF Expert

série HF Expert

Novinka 2024 nově sériově vyráběná modelová řada Han´s HF expert na plechy, pro 2D tvarové pálení se 3G zrychlením, hydraulickým systémem výškové výměny stolů...

PŘEČTĚTE SI VÍCE
21. Duben
série HF mini

série HF mini

Novinka č.2 roku 2024 nová modelová řada Han´s HF mini na plechy, pro 2D tvarové pálení se se specifickým designem podélně umístěného výměnného stolu, minimalizující plochu zástavby stroje.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
01. Duben
série F

série F

Vylepšený výkon stroje pro urychlení výroby. Složené zrychlení až 2,5G zajišťuje efektivitu zpracování. Paralelní výměnný stůl umožňuje co nejrychlejší výměnu materiálu a výrobků, Výměna u stolu 3 x 1,5m trvá pouze 16s.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
05. Prosinec
série PRO

série PRO

Stroje série PRO jsou, až na několik detailů velice podobné strojům série F. Tyto stroje se vyznačují vysokým dynamickým výkonem a klíčové prvky jsou od předních evropských výrobců.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
26. Duben
série G

série G

Stroj s unikátním poměrem cena/výkon se zachováním všech funkcí které signifikují stroje Han's.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
08. Prosinec
série G-J

série G-J

Řada G-J je vyniká především svojí kompaktností. Svými rozměry se hodí všude tam kde je potřeba minimalizovat zastavěnou plochu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
30. Březen
série BF

série BF

Vláknový laserový řezací stroj řady BF je inovativním řešením zakrnujícím úkosové řezání s naklápěcí hlavou ve dvou osách od společností Han's Laser. Řada vláknových laserových řezacích strojů BF se zaměřuje na stabilní řezání všech tlouštěk plechů s možností řezání pod úhlem až 45°.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
08. Prosinec
série TP

série TP

TP série představuje dva stroje v jednom. Na stroje lze zpracovávat jak ploché, tak tyčové materiály. Standardní stroj na zpracování plechu je doplněn o čtvrtou rotační osu.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
Jsme jednička v dodávání
průmyslových strojů a servisu
kontaktujte nás

TelefonInfolinka565 555 600

E-mailE-mailinfo@presstechnik.cz

Těšíme se na vás

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

PRESSTECHNIK

Presstechnik s.r.o.
Žižkova 1089, 39501 Pacov, Czech Republic

Pracovní doba:

Po-Pá: 9:00 – 18:00

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 565 555 600
E-mail: info@presstechnik.cz

Potřebujete poradit?


Kontaktujte nás