Pravidelný servis prodlouží životnost vašeho stroje Domluvit servis zavřít

PRESSTECHNIK - Přední hráč v oboru zpracování plechu

Představení PRESSTECHNIK

V srdci Evropy, v zemi známé svou bohatou průmyslovou historií, se tyčí společnost PRESSTECHNIK, průkopník v oboru strojů pro zpracování plechu. Tato firma, založená v roce 2015, je hrdá na svůj bohatý odkaz a nepochybně udává směr v celém svém odvětví.

PRESSTECHNIK je ceněn pro svou vysokou úroveň odbornosti, inovace a spolehlivost, což jej staví do čela výrobců a dodavatelů, zejména v oblasti ohraňovacích lisů a vláknových laserů. Každý stroj, který opustí jejich výrobní linky, je symbolem pečlivého plánování, dokonalého designu a mistrovského provedení, což zaručuje maximální produktivitu a efektivitu pro klienty.

PRESSTECHNIK je hrdým zástupcem největšího a nejtradičnějšího čínského výrobce laserů, Han’s Laser. Tato společnost se svým vlastním vývojem, výrobou a servisním oddělením se výrazně odlišuje od ostatních čínských výrobců. Han’s Laser je impozantní gigant s pěti výrobními závody, více než 17 tisíci zaměstnanci a rozlohou přes 500 000 m2. Díky svému výzkumnému a vývojovému centru integruje Han’s do svých strojů nejmodernější technologie.

PRESSTECHNIK tak představuje skutečnou špičku pro český trh, přicházející z Číny.

Naše produkty: Řešení pro každou výzvu

Portfolio PRESSTECHNIK nabízí širokou škálu strojů, od kompaktních modelů pro malé dílny až po rozsáhlé průmyslové stroje. Jejich stroje jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a zaručují maximální efektivitu.

PRESSTECHNIK je také hrdý na svá partnerství s celosvětově uznávanými značkami, což jim umožňuje dodávat stroje nejvyšší kvality.

Komplexní služby: Od konzultací po servis

PRESSTECHNIK nabízí komplexní služby, od konzultací a plánování přes instalaci a školení až po servis a údržbu. Jejich přístup je vždy individuální a personalizovaný.

Technologické inovace: Klíč k úspěchu

PRESSTECHNIK je známý svým důrazem na inovace. Jejich týmy neustále sledují technologické trendy a vyvíjejí nová řešení.

PRESSTECHNIK: Společnost s vizí

V PRESSTECHNIK mají jasnou vizi: být nejen dodavatelem, ale také partnerem pro své klienty. Jejich cílem je pomáhat klientům optimalizovat výrobní procesy a dosahovat lepších výsledků. Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti zpracování plechu, PRESSTECHNIK je tou pravou volbou.

Jsme tu pro Vás

Poradíme Vám

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jsme jednička v dodávání
průmyslových strojů a servisu
kontaktujte nás

TelefonInfolinka565 555 600

E-mailE-mailinfo@presstechnik.cz

Těšíme se na vás

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

PRESSTECHNIK

Presstechnik s.r.o.
Žižkova 1089, 39501 Pacov, Czech Republic

Pracovní doba:

Po-Pá: 9:00 – 18:00

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 565 555 600
E-mail: info@presstechnik.cz

Potřebujete poradit?


Kontaktujte nás